poniedziałek, 19 czerwca 2017

"Każda z nas jest wyjątkowa" - wywiad z założycielką marki INNA TY- Joanną Jakubowską-Łukaszuk


Witajcie Kochani!

Dziś zaproszę Was do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłam z niezwykle energetyczną osobą - Joanną Jakubowską-Łukaszuk, założycielką i szefową marki odzieżowej INNA TY.

Marka "Inna Ty" odwiedzi moje rodzinne miasto - Elbląg,  już 22 czerwca. ( Link do wydarzenia: TUTAJ! )

Chcę, żeby ten materiał przybliżył Wam kolorową filozofię marki oraz jej historię.

Zapraszam do przeczytania naszej rozmowy.


- Joasiu, jak to się wszystko zaczęło? Skąd pomysł na tak kolorową markę plus size? 

Impulsem było moje prywatne zapotrzebowanie na modne, kolorowe i stylowe ubrania w większych rozmiarach. Osobiście jestem "Plus Sajzką" i zawsze bardzo chciałam dobrze się ubierać. Niestety na polskim rynku jest głód na firmy szyjące ubrania 42 plus. Myślę tu o modzie dla młodych i aktywnych kobiet. 

Dlatego postanowiłam pokazać, że synonim słowa „piękna” niekoniecznie jest zarezerwowany wyłącznie dla szczupłych. Chciałam udowodnić, że można ubierać się modnie i kolorowo niezależnie od rozmiaru!


- A skąd wzięła się nazwa "Inna Ty"? Czy nazwa zawiera ukrytą misję, inicjację pozytywnej przemiany u Twoich potencjalnych klientek?

Nazwa naszej firmy miała podkreślać wyjątkowość klientek, do których jest kierowana. Zdecydowanie zawiera w sobie nasza misję, którą jest pokazanie dziewczynom o bujniejszych kształtach, że mogą ubierać się modnie i kolorowo.  

Zależy nam, żeby panie plus size zrozumiały, że są piękne, seksowne i niczego im nie brakuje, by wieść wesołe, kolorowe, szczęśliwe życie. 

Ich nadprogramowe kilogramy nie są wyrokiem, który nakazuje im zamknąć się w domach, a jedyną rozrywką ma być siedzenie na kanapie przed telewizorem z lodami w ręku ( chociaż czasem to też jest fajne).

Niezależnie od niedoskonałości naszych ciał, możemy być spełnionymi kobietami, mamami, żonami i kochankami. Możemy realizować swoje życiowe pasje i marzenia. Bo przecież każda z nas jest wyjątkowa !


- Jaka jest filozofia marki? Co tak bardzo uwodzi w " Innej Ty" te rzesze wielbicielek? Czym  wyróżniacie się na rynku?

Filozofia marki to "żyj modnie i kolorowo"!

Uwodzimy klientki nieziemską paletą barw, modnymi krojami, nieszablonowymi wzorami i modelami ubrań. Łamiemy stereotypy ! Szyjemy zupełnie inną odzież niż nasza konkurencja, a przede wszystkim "Inna Ty" to nie tylko ubrania, TO również STYL ŻYCIA!


- Jaki był / jest dotychczasowy największy sukces marki?

Ciężko się zdecydować... Dużo jest tych sukcesów. Każda zadowolona klientka to nasz ogromny sukces! Jesteśmy po to, aby uszczęśliwiać kobiety. :)

Jeśli jednak muszę się zdecydować na jeden, to będą to nasze niesamowite wydarzenia, jakimi są PLUS SIZE FASHION DAY by "Inna Ty".

To nasza wizytówka i nasz największy sukces. Wyciągamy z domu niepewne siebie dziewczyny i wydobywamy z nich piękno - wewnętrzne i zewnętrzne!

Cudownie jest patrzeć. jak rozkwitają niczym piękne motyle i zmieniają wiele w swoim życiu. Wystarczy im tylko dać mały impuls, jedną iskrę,  aby każda z nich rozpaliła swój wewnętrzny ogień.


- Joasiu, to wspaniałe, że organizujesz cykliczne spotkania z kobietami, a także metamorfozy. Co daje Ci taki bezpośredni kontakt z fankami marki? Co jest dla Ciebie największą satysfakcją? Jak dziewczyny reagują na kolekcje, które mogą przymierzyć i dotknąć?

Spotkania z kobietami i metamorfozy są elementami naszej misji. Dzięki nim możemy lepiej poznać nasze klientki, ich oczekiwania, ich marzenia i dowiedzieć się jaką rolę w ich realizacji możemy spełnić MY.

Największą satysfakcją jest dla mnie uśmiech zadowolonych klientek. Uwielbiam jak przymierzają nasze ubrania, patrzą w lustro i nie wierzą, że "ta piękna kobieta w lustrze to naprawdę ja"! :) Są wtedy takie szczęśliwe :)

A moją życiową misją jest uszczęśliwianie ludzi, moja misja to bycie POSŁAŃCEM RADOŚCI!  :)


- Za kilka dni odwiedzisz Elbląg i pokażesz elblążankom, jak kolorowa może być moda plus size! Czego jeszcze  możemy się spodziewać w związku z Twoją wizytą? Jakie atrakcje czekają na panie, które przyjdą na spotkanie w Babskiej Wyspie?

Dziewczyny, możecie spodziewać się mnóstwa atrakcji, konkursów i niespodzianek, a przede wszystkim - pełnego pozytywnej energii czasu, spędzonego w gronie niesamowitych kobiet Plus Size!

Będą Metamorfozy, interesujące warsztaty, porady stylistki, spotkanie z niezwykłymi blogerkami, między innymi  z moją rozmówczynią - Agnieszką Kownacką Modelką plus size i naszą niesamowita fryzjerką Moniką Pranczke-Fularczyk. "Inna Ty" współpracuje z cudownymi ludźmi którzy pomagają nam w realizacji naszej misji .

Będą to na pewno niezapomniane chwile!

Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć! Musicie być z nami! :)


- Porozmawiajmy o nowej kolekcji - "Róża i pomarańcza". Spełniłaś w niej moje marzenie o połączeniu tych dwóch, jakże soczystych barw. Co powiesz naszym czytelniczkom o modelach, które będą miały swoją prapremierę w Elblągu?

Cieszę się że mogłam spełnić Twoje marzenie <3

Kolekcja będzie soczysta, kolorowa, nasycona i będzie składała się z modeli na różne typy sylwetek.

Będzie  po prostu nieziemska! Ale więcej nie zdradzę. Pierwszymi osobami, które ją obejrzą będą uczestniczki naszego spotkania!

- Bardzo dziękuję za rozmowę i czekam niecierpliwie na nasze spotkanie. <3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz