niedziela, 1 lutego 2015

Walentynkowa akcja niespodzianka z portalem FOCZTA.PL


 Witajcie Kochani!

Mam dziś dla Was walentynkową niespodziankę! :)

Na rynku pojawiła się nowy portal do wysyłania drukowanych zdjęć prosto z internetu.
Foczta.pl to serwis umożliwiający drukowanie pocztówek stworzonych na bazie własnych fotografii bez konieczności wychodzenia z domu. Autorzy serwisu zdjęcia drukują, kopertują, a następnie wysyłają do adresatów na terenie Polski oraz 58 innych krajów.

Na Foczta.pl użytkownik znajdzie wiele elementów służących edycji spersonalizowanych kartek pocztowych. Między innymi można dodawać tekst, naklejki, zmieniać rodzaj czcionki i jej kolor, wybierać ramki spośród wielu dostępnych szablonów. Na tylnej stronie kartki pocztowej znajduje się miejsce przeznaczone na wpisanie treści pozdrowień, życzeń oraz adresata przesyłki.

Zdjęcia drukowane są na papierze o gramaturze 300 g/m2 oraz powlekane folią błyszczącą. Pocztówki mają wymiar 90 x 140mm. Pliki przesyłane do systemu powinny być w formacie JPG, JPEG, GIF lub PNG, natomiast wielkość zdjęcia nie może przekraczać 10 MB. Dodatkowo zaleca się, aby długość dłuższej krawędzi przesłanej grafiki miała nie mniej niż 1800 px.

Zdjęcia drukowane są w 24h od momentu złożenia zamówienia, a każde posiada unikalny numer po którym można sprawdzić, na jakim etapie wysyłki jest dane zamówienie. Przesyłki docierają do adresatów z Polski i Europy zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych, natomiast międzykontynentalne w około 2 do 3 tygodni.


Dla pierwszych 50 osób Foczta.pl przygotowała kod promocyjny na wysłanie 1 darmowej kartki na terenie Polski. Kod będzie aktywny do 07.02.2015r.

Kod brzmi: PLUSSIZE

Aby z niego skorzystać należy:
- polubić funpage Foczta.pl https://www.facebook.com/foczta
- polubić mój funpage oraz udostępnić post związany z akcją, który jest przypięty na górze strony https://www.facebook.com/pages/Agnieszka-Kownacka-Modelka-Plus-Size/553471301362729?fref=ts
- wejść na www.foczta.pl 
- stworzyć pocztówkę
- zapłacić za nią kodem promocyjnym

Wesołego Focztówkowania :)

Agnieszka oraz Zespół Foczta.pl

3 komentarze:

  1. O! Super! Jesten pewna, że dużo osób będzie chętnych skorzystać z okazji. A Pani wysłała już kartkę? Haha :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Skorzystałam z tego...super niespodzianka dla bliskich :)

    OdpowiedzUsuń