środa, 28 stycznia 2015

Mój wywiad z gwiazdą - Modelką Plus Size Cariną Behrens :)


Witajcie Kochani!

Dziś na moim blogu startuje nowy cykl - WYWIAD Z GWIAZDĄ! :)

Carina Behrens - modelka z Niemiec, którą w Polsce mogliśmy oglądać w katalogach marki Ulla Popken udzieliła mi wywiadu. Opowiedziała mi trochę o swojej pracy, o samoakceptacji i o swojej definicji piękna.

Przygotowała też dla Was małą niespodziankę - zobaczycie ją na końcu wywiadu!

Serdecznie zapraszam do przeczytania materiału i do obejrzenia zdjęć pięknej Cariny!


Agnieszka - Witaj Carina! Proszę przedstaw się naszym czytelnikom.
Carina - Witam! Nazywam się Carina, mam 26 lat i pochodzę z Niemiec.

A - Jak długo jesteś modelką?
C - Pozuję od czterech i pół roku. Od dwóch lat jestem modelką na pełny etat.


A - Carina, powiedz nam gdzie pracujesz i w jakich państwach brałaś już udział w sesjach modowych.
C - Chociaż pracuję głównie w Niemczech, miałam już okazję pracować w wielu różnych miejscach - w Kanadzie, USA, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Francji oraz Danii. To wspaniałe, że dzięki mojej pracy mogę tak dużo podróżować.Uważam to za coś najbardziej ekscytującego na świecie. Zwiedzanie różnych miejsc, zetknięcie się z różnymi kulturami oraz praca z tymi wszystkimi utalentowanymi i niesamowitymi ludźmi to cudowna sprawa.


A - W Polsce mogliśmy Cię podziwiać w katalogach Ulla Popken. Czy byłaś świadoma tego, że polscy fani mogą Cię oglądać w naszym kraju poza internetem?
C - Wiem, że Ulla Popken jest wielką firmą i sprzedaje ubrania na całym świecie. Co się z tym wiąże - również do Polski. Ale i tak to bardzo ekscytujące.


A - Dla jakich firm pracowałaś do tej pory?
C - Były to na przykład marki Ulla Popken, Penningtons, C&A, Kiabi, KiK, Wehkamp i wiele innych.

A - Co uważasz za swój największy sukces?

C - Jeśli chodzi o całokształt, to powiedziałabym, że jest to moja sesja dla strony internetowej Vogue Italia. To było moje drugie zlecenie w karierze i wspaniale się z tym czułam, że zostałam zatrudniona jako modelka plus size do pracy przy tak wielkim magazynie. Miałam też wspaniałą sesję dla magazynu "Freudin" w Niemczech jakiś czas temu. Jestem z tego bardzo dumna i wdzięczna, że zostałam wybrana.A - Czy często bierzesz udział w pokazach mody?
C - Szczerze mówiąc, pierwszy pokaz mody miałam rok temu. Wątpię, że wcześniej było dużo pokazów mody w rozmiarze plus. Kiedy Berlin stał się gospodarzem targów Curvy is sexy, w końcu i ja dostałam swoją szansę, żeby wystąpić na wybiegu. :) W tamtym roku szłam w dwóch pokazach i w tym miesiącu po raz kolejny wzięłam udział w pokazie na targach. W międzyczasie brałam również udział w dwóch dużych pokazach marki Zizzi w Danii, w Kopenhadze podczas ich tygodnia mody. Szłam też w pokazie dla marki Bonprix. Mam nadzieję na więcej pokazów w tym roku, gdyż jest to coś fantastycznego.A - Co jest dla Ciebie większym wyzwaniem - pokaz czy sesja? Co daje Ci większą satysfakcję? 
C - Ciężko powiedzieć. Uwielbiam być na planie zdjęciowym, przebierać się i pracować z całą grupą fantastycznych ludzi. Uwielbiam być na wybiegu. Stresuję się przed, ale gdy już pokaz się zaczyna po prostu dobrze się bawię i rozkoszuję chwilą.
 
A - Jakie są Twoje plany i marzenia?
C - Chciałabym w końcu w tym roku pracować w USA i być tam reprezentowana przez agencję. Poza tym, chcę być dalej częścią tego ruchu dotyczącego akceptacji ciała i pomóc tylu dziewczynom / kobietom ilu się da w tym, żeby były pewne siebie we własnym ciele. Upewnić je,  że jest wiele ważniejszych rzeczy w życiu niż rozmiar ubrania.


A - Jaka jest Twoja definicja "samoakceptacji"? Kochasz siebie, swoje ciało?
C - Jestem bardzo zadowolona ze swojego ciała. Odkąd zaczęłam ćwiczyć, moja samoocena wzrosła. Moje ciało potrzebowało ruchu i siły, teraz naprawdę o nie dbam. Mamy jedno ciało i musimy się nauczyć jak je kochać i dobrze traktować.
A - Czym dla Ciebie jest piękno?
C - Piękno pochodzi z wewnątrz. Jeśli ktoś jest ładny z wierzchu a ma zły charakter, nigdy nie będzie dla mnie ładny. Piękno rodzi się w sercu i wydostaje na zewnątrz. To ten specyficzny błysk, czyni cię piękną.

A - Zgadzam się z Tobą w pełni. Dla mnie też najważniejsza jest aura człowieka. Powiedz nam teraz coś o swoim życiu prywatnym.
C - Staram się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Oni znaczą dla mnie najwięcej. Rozkoszuję się każdą chwilą, która z nimi spędzam. Mówię im o wszystkim i opowiadam o moich przygodach.A - Jaki jest obecnie Twój ulubiony trend m modzie?
C - Mam bzika na punkcie przetartych jeansów z dziurami. Mój chłopak tego nie rozumie. A ja kupuje kolejną parę. Po prostu je uwielbiam. Lubię też trampki! Czuję się w nich komfortowo. Teraz modne jest nawet łączenie ich z eleganckimi strojami.
A - Chcesz coś powiedzieć naszym czytelnikom i swoim fanom z Polski?

C - Chciałabym podziękować za przeczytanie tego wywiadu i zainteresowanie moją osobą.
Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie jakie dostaje z Polski. :)

A -Dziękuję za rozmowę i życzę jeszcze więcej sukcesów! :)
C - Dzięki!  :)

 
Zdjęcia pochodzą z prywatnego archiwum Cariny oraz z katalogu Ulla Popken.

4 komentarze:

 1. Ojejku! Gratulacje dla obu Pań! :D Pani Agnieszko, miała Pani naprawdę wspaniały pomysł z tym wywiadem! To co można przeczytać w wywiadzie jest interesujące i bardzo ciepłe. Życzę Pani, Pani Agnieszko, również zagranicznych zleceń! Pani dobra energia nie może się zmarnować! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszka rozwijasz się pod każdym względem !!! Współpraca z blogerką wcześniej, dziś wywiad...aż boję się co będzie dalej...;-) Pozdrawiam, Asia TWOJE XXL

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja!!! Z wywiadu wynika, iż wspaniała modelka plus size Carina Behrens ma duże osiągnięcia w sesjach zdjęciowych...z kolei Aguś wydaje mi się, że ma większe doświadczenie w pokazach mody w stosunku do niej :) obie kobietki warte uwagi i podziwu. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI !!!


  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe kobiety...pokazujące, że duże też jest piękne :-) są cudowne...a ta pozytywna energia i ogólne piękno to dodatkowy ich atut :-)

  OdpowiedzUsuń